Piłkarska reprezentacja Czech odleci z Wrocławia. Tylko na chwilę

W środę o godz. 12 piłkarska reprezentacja Czech odleci z Wrocławia do Warszawy na ćwierćfinał mistrzostw Europy z Portugalią. Początek spotkania w czwartek o godz. 20.45.

Czesi odbyli we wtorek zamknięty trening na stadionie przy ul. Oporowskiej. Jeśli z Portugalczykami odpadną, to już więcej ćwiczyć u nas nie będą. Jeśli natomiast przejdą dalej, to na obiekt wrócą i będą przygotowywać się tam do półfinału w Doniecku.

W środę o godz. 11 podopieczni trenera Michala Bilka wyjadą spod hotelu Monopol, a o godz. 12 wylecą z Wrocławia do Warszawy. Po raz pierwszy podczas turnieju nasi południowi sąsiedzi przeniosą się więc do innego miasta, bo dotąd mieszkali, trenowali i grali tylko i wyłącznie w stolicy Dolnego Śląska. Teraz Czechom przyjdzie jednak rywalizować z Portugalczykami nie na naszym Stadionie Miejskim, ale na Stadionie Narodowym.

Początek pierwszego spotkania ćwierćfinałowego Euro 2012 jutro o godz. 20.45. Każdy inny wynik niż wygrana Cristiano Ronaldo i jego kolegów będzie sensacją.

Smutek Polaków, radość Czechów. Biało-czerwoni pożegnali się z Euro [GALERIA]

Więcej o: