Arjen Robben: Nawet najwięksi pesymiści nie przewidzieliby tego

- Dla mnie to najgorszy sezon w karierze - mówi w portalu goal.com Arjen Robben, pomocnik Bayernu Monachium i reprezentacji Holandii.

1810, 1811, 1812, 1813, 1814... Rośniemy na Facebooku Kraków - Sport.pl ?

Holendrzy zawiedli na Euro 2012 i już wrócili do kraju po kompromitującym występie. - Nawet najwięksi pesymiści nie przewidzieliby, że odpadniemy już w fazie grupowej bez punktów na koncie - kręci głową Robben.

Piłkarz Bayernu przyznaje, że Holendrzy byli zbyt pewni siebie. - Nic nie poszło po naszej myśli. Atmosfera była inna niż podczas mistrzostw świata w 2010 r. [wówczas Holandia zagrała w finale - przyp. red.]. Być może byliśmy za bardzo odprężeni, a już porażka w pierwszym meczu z Danią nas dobiła - tłumaczy.

Robben ostatnio nie miał powodów do radości. Z Bayernem przegrał walkę o mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec i Puchar Europy. - Dla mnie to był najgorszy sezon w karierze. Wszystko poszło nie po mojej myśli zarówno w Bayernie Monachium jak i reprezentacji Holandii. To jest tym bardziej bolesne, że na początku rozgrywek byłem bardzo podekscytowany. Przegrana w finale Ligi Mistrzów była szokiem, ale porażka na Euro 2012 była jeszcze bardziej nieoczekiwana - mówi Robben.

Holendrzy opuszczają Kraków

Więcej o: