A jednak Polacy wygrali z Czechami! W uprawianiu seksu

Piłkarska reprezentacji Polski przegrała z Czechami i odpadła z Euro 2012, ale natychmiast pojawiły się optymistyczne informacje, że i tak jesteśmy lepsi od Czechów - w uprawianiu seksu.

Polska przegrała z Czechami 0:1, co wprawiło większą część narodu w rozpacz. Zawiedzione zostały nasze sportowe nadzieje, mocno napompowany przed mistrzostwami balon oczekiwań boleśnie pękł.

Ale szybko znaleźliśmy pocieszenie i konkurencję, w której jesteśmy lepsi od naszych południowych sąsiadów. W kilka godzin po meczu Polska - Czechy jedna z agencji reklamowych rozsyłała do mediów informację, w której można było przeczytać:

" Jak Państwo wiedzą, reprezentacja Polski w swoim ostatnim meczu fazy grupowej EURO 2012 przegrała z drużyną z Czech. Nie powinniśmy jednak smucić się z tego powodu, ponieważ piłka nożna to nie wszystko. A mamy, czym się pochwalić. Jak wynika z raportu przeprowadzonego przez markę Durex - Global Sex Wellbeing Survey 2012, Polacy częściej niż Czesi uprawiają seks. Aż 25% z nas robi to 3-4 razy w tygodniu, w porównaniu do 18% respondentów z Czech. Wśród badanych byli też tacy, którzy współżyją 5-6 razy w ciągu tygodnia. Przyznało się do tego 8% ankietowanych z Polski oraz 5% z Czech - czytamy w komunikacie."

Teraz już wiemy, dlaczego przegraliśmy na boisku.

Diabelsko piękne cheerleaderki Devils Wrocław [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.