Euro 2012. Hiszpanie na fali przed meczem z Chorwacją: Jesteśmy lepsi niż nasz najbliższy przeciwnik

Reprezentacja Hiszpanii rozegra w poniedziałek ostatni mecz w Gdańsku podczas Euro 2012. Poprzednie starcie z Irlandią wlało w serca piłkarzy La Roja wiele optymizmu. Po pierwsze wygrali oni 4:0, po drugie wymienili aż 860 podań, a po trzecie, strzelecko odblokował się Fernando Torres. - Mamy dobre przeczucia po meczu z Irlandią - mówi dla marca.com pomocnik Javi Martinez.

Po pierwszym, zremisowanym 1:1 spotkaniu z Włochami, wydawało się, że La Roja nie jest w najwyższej formie. Kolejne starcie z Irlandią potwierdziło jednak, że wielkie drużyny w takich turniejach rozkręcają się z meczu na mecz.

- Osiągnęliśmy to co chcieliśmy. Zagraliśmy dobrze, a do tego uzyskaliśmy doskonały wynik. Każdy z nas chce utrzymać obecną formę. Dlatego przed najbliższym meczem uważam, że jesteśmy lepsi od Chorwacji - mówi Martinez.

Zawodnik Athletic Bilbao jest w zespole mistrzów świata i Europy rezerwowym. W Euro 2012 pojawił się na boisku po raz pierwszy w starciu z Irlandią. Wszedł na nie za Xabiego Alonso i zagrał 25 minut. W tym czasie zarobił żółta kartkę, raz faulował i tyle samo dał się złapać na spalonym.

Jaki wynik padnie w meczu Hiszpania - Chorwacja? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? ?

SZCZĘŚLIWY TORRES, ZAŁAMANY GIVEN. PIĘKNE ZDJĘCIA Z MECZU HISZPANIA - IRLANDIA

Więcej o: