Czesi we Wrocławiu zostaną do środy. W poniedziałek ich otwarty trening

Najprawdopodobniej do środy zostaną we Wrocławiu czescy piłkarze, którzy wygrali w sobotę z Polską 1:0 i awansowali do ćwierćfinału Euro 2012. W poniedziałek na stadionie przy ul. Oporowskiej odbędzie się ich otwarty trening.

Radość i rozpacz. Zdjęcia z meczu Polska-Czechy

Taką informację na Twitterze podał Ondrej Zlamal, oficjalny korespondent strony internetowej UEFA.com, który zajmuje się czeską reprezentacją. Według niego Czesi we Wrocławiu zostaną do środy, a w ten dzień polecą już do Warszawy, gdzie 21 czerwca rozegrają ćwierćfinał mistrzostw Europy. W nim drużyna trenera Michala Bilka zmierzy się z drugą drużyną grupy B, gdzie występują Niemcy, Dania, Portugalia i Holandia. Prawdopodobnie rywalami naszych południowych sąsiadów będzie albo Dania albo Portugalia, choć w "grupie śmierci" wiele może się jeszcze wydarzyć.

Pewne jest natomiast, że w poniedziałek czescy zawodnicy odbędą otwarty trening na stadionie przy ul. Oporowskiej. Rozpocznie się on o godz. 11, a bezpłatne wejściówki na to wydarzenie można odbierać w niedzielę od 10 do 15 oraz w poniedziałek od godz. 9, o ile zaproszenia będą jeszcze dostępne. Dla ćwierćfinalistów Euro 2012 będzie to już czwarty otwarty trening we Wrocławiu.

Zobacz, jak Czesi trenowali przed Euro we Wrocławiu [GALERIA]

Więcej o: