Euro 2012. Obrońca reprezentacji Hiszpanii Sergio Ramos: Atmosfera w drużynie się poprawiła

- Widać, że atmosfera w drużynie jest znacznie lepsza. Ludzie odzyskali energię i chęci do gry - mówi na łamach Asa, po zwycięstwie 4:0 nad Irlandią, obrońca reprezentacji Hiszpanii Sergio Ramos.

Hiszpania na euro 2012, euro 2012 w Gdańsku, Fernando Torres, Hiszpania - Irlandii na euro 2012, Hiszpania - Irlandia w Gdańsku

Ramos razem z Gerardem Pique tworzy środek obrony La Roja. Gra tych dwóch zawodników, to połączenie stylów Realu Madryt i Barcelony, czyli dwóch zupełnie różnych i jednakowo wielkich drużyn.

- Czuć już zgranie. Nie biegamy obok siebie przez cały rok, dlatego potrzeba chwili czasu na pełne zrozumienie. Już teraz jednak czujemy się ze sobą świetnie - przyznaje Ramos .

Na łamach hiszpańskiej gazety obrońca La Roja odniósł się również do systemu gry mistrzów świata i Europy - z klasyczną dziewiątką czy bez?

- Mamy tyle możliwości ustawienia taktyki, że czego nie wymyśli trener, my jesteśmy w stanie się przystosować. Wszystko zależy od potencjału ludzkiego, którego nam nie brakuje - dodaje Ramos.

CZY HISZPANIE WCIĄŻ SĄ FAWORYTEM EURO 2012? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? ?

ŻONY I DZIEWCZYNY HISZPAŃSKICH PIŁKARZY MIESZKAJĄ LEPIEJ NIŻ GWIAZDY [ZDJĘCIA]