Czesi jeszcze nie awansowali, ale już planują kolejne otwarte treningi

Jeszcze nie wiadomo czy reprezentacja Czech wyprzedzi Polskę i awansuje do ćwierćfinału Euro 2012, ale już wiadomo kiedy zobaczymy jej piłkarzy, jeśli tak się stanie. Otwarty trening we Wrocławiu zawodnicy Michala Bilka będą mieli w poniedziałek o godz. 11.

Cech radzi Smudzie: w bramce wystaw Lewandowskiego

O tym czy Czesi rzeczywiście wyszli z grup A, dowiemy się w sobotę. Wówczas nasi południowi sąsiedzi zagrają o 20.45 z Polską we Wrocławiu, a stawką pojedynku będzie awans do ćwierćfinału. Podopiecznym trenera Michala Bilka do osiągnięcia tego celu wystarczy remis. Polacy muszą wygrać.

Co ciekawe, choć ostatecznych rozstrzygnięć grupowych jeszcze nie ma, to już wiadomo, kiedy ewentualnie zadowoleni i zwycięzcy Czesi odbędą kolejny otwarty trening. Jeśli gracze Bilka Polaków wyprzedzą, to odbędzie się on w najbliższy poniedziałek o godz. 11, na stadionie przy ul. Oporowskiej.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będzie można odbierać w kasach stadionu w niedzielę w godz. 10-15, a w poniedziałek od godz. 9 (pod warunkiem dostępności zaproszeń). Każda osoba będzie mogła odebrać dwa zaproszenia - dla siebie i osoby towarzyszącej.

Do tej pory czescy piłkarze we Wrocławiu odbyli trzy treningi otwarte dla publiczności. Każdy z nich przyciągnął sporą ilość kibiców, a atmosfera była bardzo dobra. Ciekawe czy podobnie będzie po ewentualnym wyeliminowaniu Polaków.

Prezydenci, politycy, VIP-y i książęta na meczu Polska - Czechy we Wrocławiu

Więcej o: