Euro 2012. WAGs bawią się w kotka i myszkę z angielskimi tabloidami

Najpierw wypuściły plotkę, że zamieszkają w Krakowie w Hotelu pod Różą, by ostatecznie zakwaterować się w Radissonie. Biegają za nimi angielscy fotoreporterzy.

Ciekawostki o WAGsach wklejamy też na Facebooka Kraków - Sport.pl ?

O pobycie partnerek angielskich piłkarzy, które w Wielkiej Brytanii mają status celebrytek, w miejscowych mediach pisze się od miesięcy. Tabloidy od początku informowały, że słynne WAGs zamieszkają w Hotelu Pod Różą przy ul. Floriańskiej. Pracownicy hotelu ucinali rozmowy o ich gościach, ale nie zaprzeczali.

Wszystko wskazuje, że panie zakwaterowały się jednak w Radissonie Blu przy ul. Straszewskiego. - Szczegółów zdradzić nie mogę, nazwisk nie podam, ale w naszym hotelu mieszkają rodziny wszystkich reprezentacji, które zatrzymały się w Krakowie. Niemal cały hotel jest zapełniony gośćmi związanymi z Euro 2012. Do wynajęcia zostały pojedyncze pokoje - mówi portalowi krakow.sport.pl Wojciech Liszka z Radissona.

Czy wśród gości są angielskie WAGs? - Mogę tylko powiedzieć, że jednym z powodów, dla którego goście wybierają nasz hotel, jest to, że można do niego wejść nie tylko głównym wejściem - uśmiecha się Liszka.

Jednak nie wszystkim partnerkom angielskich piłkarzy udało się uciec przed fotoreporterami. W czwartek w angielskich tabloidach można było znaleźć zdjęcie m.in. Coleen Rooney, żony Wayne'a, wysiadającej z taksówki... przed hotelem Radisson.

WAGs opanują Kraków? Zobacz, kto przyjedzie pod Wawel

Więcej o: