Euro 2012. Angielskim piłkarzom i ich partnerkom deszcz nie przeszkodził

Do stolicy Małopolski dotarły już m.in. żony Wayne'a Rooney'a i Johna Terry'ego, a także partnerki Theo Walcott'a i Phila Jones'a. W środę ich spacer po mieście uchwycił obiektyw aparatu bulwarówki ?Daily Mail?.

Wypełnij sobie Euro - wytypuj wyniki!

Coleen Rooney, żona angielskiego napastnika, przyleciała do Krakowa w środę. Na pokładzie prywatnego samolotu był także jej syn Kai i brat Anthony McLoughlin. Małżonkowie mieli w Krakowie świętować czwartą rocznicę ślubu. Wayne na Twitterze zdradził, że w wolnym czasie wybrał się z żoną na lunch i zakupy dla synka. Mały Kai dostał od rodziców rower i jeździł nim... po hotelu.

Przyłapana przez fotoreportera z torbą z zakupami została też Toni, żona Johna Terry'ego. Na romantyczny spacer po Rynku wybrała się natomiast Melanie Slade, narzeczona Theo Walcotta.

Z kolei Kaya Hall, przyjaciółka Phila Jones'a, postanowiła umilić sobie pobyt w Krakowie i zdecydowała się na przejażdżką dorożką. Podróż chyba przypadła jej do gustu. Na jej profilu w serwisie Twitter można było przeczytać, że spodobała jej się architektura Krakowa.

Nie wszyscy zawodnicy mogą liczyć na odwiedziny partnerek. Joe Hart, Ashley Cole, Joleon Lescott i Alex Oxlade-Chamberlain, których przyjaciółki najwyraźniej nie doleciały do Krakowa, wybrali się na przechadzkę po rynku i na lunch do jednej z krakowskich restauracji. Mimo ulewnego deszczu usiedli w ogródku i ze spokojem dawali się fotografować przechodzącym w pobliżu fanom.

W czwartek przed południem angielscy piłkarze wylecieli do Kijowa, gdzie w piątek zmierzą się z reprezentacją Szwecji.

Anglicy tak kochają piłkę, że masowo idą do... dentysty

Więcej o: