Euro 2012. Ronaldo ironicznie o Messim

Podczas meczu Dania - Portugalia (2:3) duńscy kibice po nieudanych zagraniach Cristiano Ronaldo kilkurotnie skandowali nazwisko Leo Messiego.- Wiecie co on robił w tamtym roku o tej samej porze? Odpadł z Argentyną w ćwierćfinale Copa America - wypalił Portugalczyk.

Niespełna rok temu Argentyńczycy z Messim w składzie brali udział w mistrzostwach Ameryki Południowej. W rozgrywanym na swoim terenie turnieju Albicelestes odpadli już w ćwierćfinale, pokonani przez przyszłego triumfatora - Urugwaj. Duńscy kibice licznie zgromadzeni na trybunach turnieju we Lwowie w pewnym momencie zaczęli skandować nazwisko piłkarza Barcelony. Dziennikarze zapytali Ronaldo o ten incydent na konferencji prasowej. - Przecież Messi rok temu odpadł z Argentyną już w ćwierćfinale - wypalił.

Ronaldo podczas meczu z Danią nie był sobą - tracił wiele piłek, niedokładnie podawał i zmarnował dwie stuprocentowe okazje. - Każdy ma prawo się mylić. Znacie mnie - chciałbym zdobyć bramkę, grałem na maksa. Bramki jeszcze przyjdą. Nawet jeśli nic nie strzelę, a zespół wygrywa, cieszę się - powiedział Portugalczyk.

Portugalia po dwóch meczach ma na koncie trzy punkty. W ostatnim meczu zagra z Holandią.

Wygraj piłkę prosto z meczu Polska - Rosja! Weź udział w konkursie!

Więcej o: