Przed meczem Polska - Czechy: Nocleg w namiocie w ogródku, przy stadionie. Piwo i śniadanie gratis

Użytkownik portalu aukcyjnego w dniu meczu Polska - Czechy oferuje nocleg w namiocie, rozłożonym w jego ogródku. Atrakcyjna lokalizacja - 400 metrów od stadionu, śniadanie i piwo gratis. Liczba miejsc ograniczona!

Biletowe szaleństwo przed meczem Polska - Czechy >>

To dość nietypowe ogłoszenie zamieszczono na portalu Allegro.pl. Jego użytkownik oferuje nocleg dla czterech osób, które planują wybrać się na sobotni meczu Polska - Czechy, który rozegrany będzie we Wrocławiu.

W ogłoszeniu czytamy (pisownia oryginalna):

"Chciałbym zaoferować nocleg dla czterech osób, które wybierają się na Euro 2012. Mieszkam 400 metrów od stadionu. Oferuję spanie w namiocie w dniu przedmeczowym 15/16 czerwca (na drugiej aukcji jest doba na kolejny dzień). Namiot jest duży, z przedsionkiem. Jest podciągnięty prąd. W ogrodzie jest miejsce na grill. Obok też jest kąpielisko, stadion, strefa kibica w odległości 2 przystanków tramwajowych, a do Rynku 15 min. tramwajem. Blisko też jest stacja kolejowa Wrocław Stadion. Każdemu dam na następny dzień śniadanie i piwo. Dostęp do łazienki, będzie w domu przez całą dobę."

Wszystko 300 zł za dobę.

Jesteś zainteresowany ofertą? Ogłoszenie znajdziesz tutaj .

Zobacz, gdzie we Wrocławiu zamieszkają polscy piłkarze [ZDJĘCIA]

Więcej o: