Euro 2012 przy Łazienkowskiej

Najnowsze buty adidas Predator Lethal Zones, koszulki reprezentacji, piłki Tango 12 i najszersza oferta produktów adidas związanych z UEFA EURO 2012™, jak również liczne konkursy i nagrody - to wszystko czeka na kibiców w specjalnym sklepie adidas official store, który otwarto na stadionie Legii.

Firma adidas jest Oficjalnym Sponsorem i Partnerem Technicznym UEFA EURO 2012?, ubiera także m.in. reprezentacje Hiszpanii, Niemiec, Ukrainy, Rosji czy Grecji. Dlatego official adidas store oferuje najszerszy pakiet produktów związanych z turniejem, który zadowoli nie tylko polskich fanów, ale także zagranicznych miłośników futbolu.

Dla wszystkich, którzy odwiedzą official adidas store, przygotowano specjalne atrakcje. Klienci będą mogli wygrać dziesięć karnetów na mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowskiej (Trybuna Południowa). Oprócz tego każdy zakup powyżej 350 złotych będzie premiowany voucherem rabatowym, który będzie uprawniał do 20 zł zniżki na zakup karnetu na mecze Ekstraklasy rozgrywane przy Łazienkowskiej.

Na kibiców czekają także futbolowe atrakcje oraz ciekawi goście. official adidas store przy Łazienkowskiej 3 będzie otwarty w dni powszednie w godz. 12-20 oraz w weekendy w godz. 12-18. W dniach, w których w Warszawie rozgrywane będą mecze UEFA EURO 2012?, official adidas store będzie zawsze działał do 20.

Więcej o: