Francja na Euro 2012. Wulgarne słowa Nasriego po zdobyciu gola

"Zamknij się" - miał krzyczeć Samir Nasri, zaraz po tym jak zdobył wyrównującego gola w meczu z Anglikami. Kogo uciszał francuski pomocnik? - To sprawa pomiędzy nim a jego krytykami - oznajmił na konferencji prasowej trener Francuzów Laurent Blanc. Według obserwatorów słowa były skierowane do członków angielskiego sztabu lub mediów.

W inauguracyjnym meczu grupy D Francuzi zdobyli zaledwie punkt, ale zaprezentowali się dużo lepiej od swoich rywali. Bohaterem spotkania został Nasri, który w 39. świetnym uderzeniem zza pola karnego doprowadził do remisu. Prowadzenie Anglikom dał wcześniej Joleon Lescott.

Tuż po zdobyciu gola pomocnik "Trójkolorowych" położył na ustach palec wskazujący i krzyczał po francusku:"Ferme ta gueule" ("Zamknij się"). Na Twitterze od razu zaczęto spekulować, kto mógł być adresatem ostrych słów. Najbardziej prawdopodobna wydaje się być wersja, że Nasri zwracał się do mediów i angielskiego sztabu szkoleniowego.

Sytuacji nie chciał komentować lauren Blanc. - To sprawa pomiędzy nim, a jego krytykami, kwesta osobista, nie chce się w to mieszać. Był szczęśliwy, że zdobył gola. To jego musicie zapytać, do kogo adresował te słowa.

Od lata ubiegłego roku Nasri gra Manchesterze City. Na Wyspach występuje już cztery lata. Wcześniej przez trzy sezony reprezentował barwy Arsenalu.

W następnym meczu mistrzostw Francja zagra z liderem grupy - Ukrainą. Anglicy zmierzą się ze Szwedami.

Wygraj piłkę prosto z meczu Hiszpania - Włochy! Weź udział w konkursie!

Więcej o:
Copyright © Agora SA