Steven Gerrard o spotkaniu z Francją: "Wystarczy punkt"

Kapitan reprezentacji Anglii zapewnia, że przygotowania do spotkania z Francja przebiegły znakomicie, a angielscy piłkarze z niecierpliwością oczekują pierwszego spotkania w grupie. Deklaruje też, że w starciu z byłymi mistrzami świata zadowoli go nawet punkt.

Wypełnij sobie Euro - wytypuj wyniki!

Anglicy przylecieli do Doniecka w niedzielę. Przywitała ich gorąca temperatura i wysoka wilgotność powietrza. - Na pewno nie będziemy usprawiedliwiać się pogodą. Warunki będą takie same dla wszystkich - mówił Gerrard portalowi skysports.com. - Dwugodzinny lot także nie powinien nam zaszkodzić. To zresztą żadna nowość, zwykle tyle zajmuje nam podróż na mecze w europejskich pucharach.

Zdaniem pomocnika Liverpoolu Anglicy nie będą faworytami w spotkaniu z Francją. - To my jesteśmy słabszą stroną w tym pojedynku. Wygrana byłaby wspaniała, ale na początku turnieju najważniejsze, by uniknąć porażki - przekonuje Gerrard.

Anglicy podczas Euro będą musieli radzić sobie bez kontuzjowanych Franka Lamparda, Garetha Barry'ego i Gary'ego Cahilla. - Pozostałe drużyny też mają swoje problemy i sobie z nimi radzą. Potrzeba nam wiary w to, że na tym turnieju możemy zajść daleko - ocenia kapitan angielskiej reprezentacji.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym mieście na Facebooku Kraków - Sport.pl ?

Euro 2012. W Doniecku Anglików przywitali chlebem i solą. "Miny mieli ponure"

Więcej o: