Euro 2012. Piękna Sara Carbonero, partnerka Ikera Casillasa, na PGE Arena. W pracy!

Hiszpańskie WAG's podczas Euro 2012 mieszkać będą w hotelu Bryza w Juracie, skąd przemieszczać się będą na mecze w Gdańsku. Jedna z nich nie przyjechała jednak nad polskie morze aby wypocząć i w spokoju oglądać z trybun popisy swojego mężczyzny i jego kolegów. Sara Carbonero jest bowiem dziennikarką hiszpańskiej stacji telewizyjnej Telecinco.

Partnerka życiowa bramkarza reprezentacji Hiszpanii jest dziennikarką w hiszpańskiej stacji telewizyjnej Telecinco. Odpowiada w niej za przeprowadzenie wywiadów przed i po meczu. Tak samo jest podczas Euro 2012. Podczas gdy pozostałe żony, narzeczone i dziewczyny hiszpańskich piłkarzy oglądały spotkanie z Włochami (remis 1:1) z trybun ona trwała z mikrofonem na posterunku tuż przy linii bocznej boiska, a po meczu tradycyjnie przeprowadzała wywiady. Czy tym razem zaprosiła przed kamerę swojego mężczyznę nie wiadomo.

Carbonero poznała Casillasa oczywiście w pracy, a od kiedy są parą już nieraz rozmawiali na wizji. Oficjalnie para jest ze sobą od dnia finału mistrzostw świata w RPA (2010 rok.). Po wygranym meczu Iker udzielał wywiadu Sarze, ale nie potrafił ukryć wzruszenia i pocałował dziennikarkę przed kamerami telewizyjnymi.

Oto rozmowa Carbonero z Casillasem i czym to się skończyło:

 

Która z WAG's jest najpiękniejsza? oceń na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? ?

NIEMIECKIE WAG's W GDAŃSKU! A CO Z PIĘKNOŚCIAMI PIŁKARZY INNYCH DRUŻYN? [FOTO]

Więcej o: