Euro 2012. Joe Hart: Stadion Hutnika zrobił na nas świetne wrażenie

Bramkarz reprezentacji Anglii zapewnia, że obiekt przy ulicy Ptaszyckiego 4, na którym trenują podopieczni Roy'a Hodgsona, całkowicie spełnia oczekiwania reprezentacji.

https://www.sport.pl/sport-krakow/0,0.html">Więcej o Euro 2012 w Krakowie na krakow.sport.pl

Anglicy po raz pierwszy trenowali na stadionie trzecioligowej drużyny w czwartek przed południem. Po treningu angielscy piłkarze zapewniali, że nie mają żadnych zastrzeżeń do obiektu Hutnika. - Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem. Stadion wcale nie leży tak daleko od hotelu, a dodatkowo, droga z centrum do Nowej Huty jest bardzo ciekawa - mówił na konferencji po treningu Joe Hart, bramkarz reprezentacji Anglii.

Zawodnik podkreśla, że najważniejszy jest stan boiska - Murawa jest w świetnym stanie, szatnie są przestronne. Wszystko, czego moglibyśmy sobie zażyczyć jest na miejscu - podkreśla Hart.

Stadion Hutnika https://www.sport.pl/euro2012/1,127119,11887900,Theo_Walcott_zadowolony_ze_stanu_boiska_Hutnika.html">zachwalał także Theo Walcott , inny piłkarz reprezentacji Anglii.

Wybór Krakowa, głównie obiektu Hutnika, został poddany krytyce przez angielską prasę. Tabloid "The Sun" określił nawet stadion trzecioligowca mianem "wysypiska".

Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl ?

https://www.sport.pl/euro2012/5,127119,11885562,Pilkarze_Anglii_po_pierwszym_treningu_w_Krakowie_nie.html">Piłkarze Anglii po pierwszym treningu w Krakowie nie odpoczną. Tłumy fanów [ZDJĘCIA]

Więcej o: