Gwiazdy angielskiej piłki trenowały na stadionie Hutnika [ZDJĘCIA]

Wayne Ronney strzelał gola za golem, a dzieci polowały na cenne autografy. Na stadionie Hutnika zakończył się otwarty trening reprezentacji Anglii.

Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl ?

Przed wejściem nietrudno można było spotkać nielegalnych handlarzy biletami, którzy żądali nawet 50 zł. Wejściówki były cenne, bo stadion Suche Stawy może pomieścić jedynie nieco ponad trzy tys. kibiców. Dwa dni wcześniej na stadionie Wisły trening Holendrów oglądało 25 tys. osób.

Na wstępnie odegrano krakowski hejnał i ku uciesze kibiców Anglicy pojawili się na równym jak stół boisku. Trenowali m.in. strzały i grę pozycyjną, a ładnymi zagraniami popisywał się Rooney, gwiazdor Manchesteru United.

Kibice byli trochę zawiedzeni, bo mieli nadzieję, że zobaczą wewnętrzny mecz, ale na koniec i tak zgotowali Anglikom duże brawa. Najszczęśliwsze były dzieci, do których Rooney i inne gwiazdy angielskiej piłki podeszły, by rozdać autografy.

Specjalnie na trening przyjechała m.in. rodzina z Warszawy. Jeden pan ciągle rozglądał się za... Mario Balotellim, który gra w reprezentacji Włoch, i nie mógł zrozumieć, dlaczego słynny napastnik nie pojawił się na treningu.

Więcej o: