Ściąga dla kibica na Euro 2012: Sprawdź, czego nie wniesiesz na stadion

Euro 2012: Na stadion nie można wnosić m.in. kamer, napojów w puszkach, kartonach, czy butelkach, ale też i wuzuweli. Publikujemy spis wszystkich zakazanych przez UEFA rzeczy, z którymi kibic nie zostanie wpuszczony na stadion.

Specjalny magazyn Sport.pl na Euro 2012

 

Euro 2012 to ogromna impreza sportowa, dlatego wymaga odpowiednich zabezpieczeń. UEFA dokładnie i konsekwentnie tłumaczy co wolno, a czego nie wolno wnosić na stadiony podczas meczów Euro 2012. W czasie Euro 2012 na wszystkich stadionach stadionie obowiązują następujące zakazy: palenia papierosów, wnoszenia, parasoli, flag o drzewcu dłuższym niż 1 m i grubszym niż 1 cm, transparentów o wymiarach większych niż 1,5 x 2 m, materiałów reklamowych/promocyjnych.

Oczywiście nie można też na stadiony wnosić: materiałów pirotechnicznych, broni palnej i noży, torebek o wymiarach większych niż 25 x 25 x 25 cm, wskaźników laserowych, alkoholu i narkotyków, serpentyn, napojów w puszkach, kartonach i butelkach, materiałów o treściach rasistowskich, kamer, aerozoli, wuwuzeli i różnego rodzaju trąbek. UEFA podkreśla także, że należy dobrze przechowywać bilety na mecz i zastrzega, że zgubionych, czy skradzionych wejściówek nie będzie wydawać ponownie. Kibice muszą na stadion przyjechać komunikacją miejską, ponieważ przed stadionami nie będzie miejsc parkingowych. Wraz z biletem każdy kibic zobowiązany jest również do pokazania dokumentu ze zdjęciem - bez niego wejściówka będzie traktowana jako nieważna.

Zobacz, jakie piłkarskie WAG's mogą przyjechać do Wrocławia na Euro [ZDJĘCIA]

Więcej o: