Bezpłatne ContiBusy dla kibiców w czterech polskich miastach Euro 2012

Kibice i turyści odwiedzający Warszawę, Wrocław, Poznań i Gdańsk podczas Mistrzostw Europy mogą korzystać z bezpłatnych linii autobusowych Continental. Specjalne oznaczone ContiBusy zawiozą kibiców m.in. z centrum Warszawy na Stadion Narodowy i do Fan Campu. Continental przygotował również specjalną aplikację mobilną na smartphony, która pozwala ustalić najbliższy przystanek i rozkład jazdy ContiBusów.

Przez cały okres trwania mistrzostw w Warszawie kursować będzie 10 specjalnie oznakowanych autobusów miejskich Continental, jednego ze sponsorów Mistrzostw Europy. W dni meczowe 8, 12, 16, 21 i 28 czerwca kursować będzie turystyczna linia na trasie Strefa kibica - ul. Królewska, - Krakowskie Przedmieście - Stare Miasto - Fun Camp.

W pozostałe dni ContiBusy połączą Strefę kibica ze Stadionem Narodowym i Fan Campem na Wybrzeżu Gdańskim. Autobusy będą odjeżdżały średnio co 10 minut i pokonanie tej trasy zajmie im około 25 minut. Dodatkowo w pobliżu strefy kibica na ul. Emilii Plater ustawiony zostanie przystanek w kształcie bramki piłkarskiej, na którym hostessy będą udzielały przydatnych informacji nt. funkcjonowania linii.

Zobacz wideo

ContiBus to również bezpłatna aplikacja mobilna na smartphony zawierająca rozkłady jazdy autobusów linii Continental, opisy interesujących miejsc znajdujących się na trasach przejazdów oraz informacje na temat rozgrywanych meczów. Dzięki geo-lokalizacji aplikacja wskaże najbliższy przystanek ContiBusa. Oprogramowanie kompatybilne z systemem Android i IOS będzie można pobrać za pomocą QR kodów znajdujących się na przystankach i w strefie kibica.

Wszystkie ContiBusy wyposażone zostały w doskonałe opony z limitowanej serii HSU 1 EM Edition przygotowanej specjalnie z myślą o Mistrzostwach Europy. Na jej bokach wytłoczono emblematy w kształcie piłek oraz żółte logo Continental.

Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa pasażerom, opony będą codziennie sprawdzane według najwyższych standardów Continental obowiązujących w sieci serwisowej Conti360o. Gdy zajdzie potrzeba opony zostaną wymienione na nowe, a w nagłych przypadkach samochody serwisowe sieci Conti360o są w stanie usunąć awarię w każdym punkcie miasta na wezwanie kierowcy.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie Continental.pl!

Więcej o: