Zaskakujący pomysł Cristiano Ronaldo. Wybili mu to z głowy.

Portugalski piłkarz zauważył w ośrodku Remes w Opalenicy kriokomorę i chciał z niej skorzystać. Interweniował lekarz Lecha Poznań

Razem ze Sport.pl zagraj w Wygraj Euro i powalcz o 20 tysięcy złotych!

Portugalia gra mecze Euro 2012 we Lwowie i Charkowie, ale zatrzymali się w ośrodku Remes w Opalenicy. Tutaj trenują. Tutaj mają też do dyspozycji siłownię, basen, spa i wszystkie związane z tym usługi. Jest także kriokomora. To z niej chciał skorzystać Cristiano Ronaldo, gdy tylko ją zauważył.

Lekarz reprezentacji Portugalii nie potrafił jednak obsługiwać mrożącego sprzętu, więc do Opalenicy sprowadzono dr Andrzeja Pydę z kliniki Rehasport, który zajmuje się także leczeniem piłkarzy poznańskiego Lecha. Dr Pyda zdecydowanie jednak odradził Cristiano Ronaldo korzystanie z komory lodowej. - Stwierdził, że takie zabiegi są bardzo przydatne, ale raczej w okresie przygotowawczym do sezonu. Natomiast w okresie meczowym, podczas startów lepiej już z kriokomory nie korzystać, gdyż może zaszkodzić. Ronaldo przyjął to do wiadomości - mówi Bartosz Remplewicz, szef Remesa.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Cristiano Ronaldo to:
Więcej o: