Bramkarz Petr Cech ma zagrać we Wrocławiu na perkusji!

Euro 2012: Nuda we Wrocławiu? W przypadku Petra Cecha to niemożliwe - 10 czerwca gwiazda reprezentacji Czech i Chelsea zagra w Strefie Kibica koncert ze swoim zespołem Eddi Stoilow, którego jest perkusistą.

Specjalny magazyn Sport.pl na Euro 2012

 

Bramkarz Chelsea wystąpi na scenie w niedzielę, dwa dni po meczu Czechy - Rosja. Jego koncert odbędzie się we wrocławskim Teatrze Lalek.

- Eddie Stoilow zagra we Wrocławiu. Być może będzie możliwość zagrania z nimi kilku piosenek. Dla mnie byłoby to świetna sprawa i forma relaksu - cytuje Petra Cecha portal isport.blesk.cz. Ale bramkarz zastrzega się: - To jeszcze nic pewnego, wiele zależy od tego czy zgodziłby się na to sztab kadry.

Gra na perkusji to największe hobby Petra Cecha. Pierwszy raz za "garami" w pop-rockowej kapeli Eddie Stoilow wystąpił w październiku ubiegłego roku w Pradze. Teraz jest szansa, że zaprezentuje swoje umiejętności we Wrocławiu.

Wcześniej, bo w piątek o godz. 20:45 Cech wybiegnie na boisko Stadionu Miejskiego. W swoim pierwszym meczu fazy grupowej we Wrocławiu Czechy zagrają z Rosją.

Zobacz, jak Petr Cech gra na perkusji [WIDEO]

 
 
 

Zobacz, jakie piłkarskie WAG's mogą przyjechać do Wrocławia na Euro [ZDJĘCIA]

Więcej o: