Euro 2012. Wejściówki na otwarty trening Czechów we Wrocławiu rozchodzą się słabo

Niewielkie zainteresowanie poniedziałkowym, otwartym trening reprezentacji Czech we Wrocławiu. W pierwszy dzień rozdano tylko 600 z 2 tys. darmowych biletów na to wydarzenie. Dla porównania, na trening Niemców w Gdańsku taka ilość zaproszeń rozeszła się w 13 minut, a kibice otrzymali prawie 1,5 tys. wejściówek.

Specjalny magazyn Sport.pl na Euro 2012

 

Kiedy na gdańskim Długim Targu rozdawano bilety na dostępne dla publiczności zajęcia podopiecznych Joachima Löwa, to ludzie czatowali na nie od wczesnych godzin porannych, a niektórzy noc spędzili śpiąc na karimatach. Organizatorzy początkowo planowali, by dać fanom tylko 600 wejściówek, ale ostatecznie powiększyli pulę do 1,5 tys. W końcu dystrybucję jednak zatrzymano, by kibice mogli otrzymać wejściówki także w piątek.

W przypadku otwartego treningu Czechów we Wrocławiu, który ma się odbyć w poniedziałek o godz. 10.30 takiego szału nie było. Przy kasach stadionu przy ul. Oporowskiej duże kolejki tworzyły się jedynie na początku, a przybyłe osoby związywały nawet komitety kolejkowe. Potem zainteresowanie osłabło, bo choć nie stosowano żadnych ograniczeń, to w pierwszy dzień rozeszła się jedynie jedna trzecia, z blisko 2 tys. darmowych zaproszeń. Tyle w przypadku Niemców rozdano w 13 minut.

Darmowe wejściówki na trening Petra Cecha, Tomasa Rosickiego i innych zawodników można więc dostać także w piątek w kasach stadionu, do godz. 19. Jeśli zaproszenia się nie skończą, to będą dostępne także w sobotę od godz. 10 do 15. Każda osoba może otrzymać tylko dwie wejściówki.

Każdy z otwartych treningów czeskiej reprezentacji na stadionie przy Oporowskiej obejrzy około 2 tys. widzów. Kolejne zajęcia dostępne dla publiczności odbędą się 9 i 13 czerwca i wówczas również rozpoczną się o godz. 10.30.

Zobacz, w jakich luksusach zamieszkają Czescy piłkarze na Euro [ZDJĘCIA]

Więcej o: