Specjalne wydanie "Sport.pl Extra" już w kioskach, a w sobotę, 2 czerwca z "Gazetą Wyborczą" samochodowa flaga kibica

Szukasz dokładnego planu rozgrywek na Euro 2012? Chcesz poznać kulisy mistrzostw? Dowiedzieć się, co sądzą eksperci o szansach reprezentacji Polski? Dziennikarze portalu Sport.pl i "Gazety Wyborczej" przygotowali dla kibiców wyjątkowy przewodnik po Euro 2012 "Sport.pl Extra", który można kupić od 31 maja 2012.

Przykładowe teksty z Magazynu na Euro znajdziesz tutaj ?

"Sport.pl Extra" przygotowuje do pełniejszego odbioru meczów mistrzostw Europy w piłce nożnej kibiców. Są w nim niezbędne informacje o składach drużyn, terminarzach rozgrywek i rozkładach transmisji telewizyjnych oraz analizy i wizualizacje pozycji na boisku podstawowego składu reprezentacji.

W numerze znajdą się ekskluzywne wywiady: z Wojciechem Szczęsnym, z czeskim trenerem Wernerem Liczką oraz z Anną Stachurską, zawodniczką karate, a prywatnie narzeczoną Roberta Lewandowskiego.

Wydanie zawiera też m.in. artykuł "Czego nie wiecie o reprezentacji Polski" oraz inspirujący materiał "Dobre Rady dla Roberta Lewandowskiego od Andrzeja Juskowiaka".

"Sport.pl Extra" do nabycia za jedyne 7,99 zł! Możesz kupić tutaj ?

Zobacz wideo

A już 2 czerwca 2012 r. wraz z "Gazetą Wyborczą" kupisz w cenie 6,99 zł samochodową flagę dla zmotoryzowanych fanów Euro 2012.. Specjalna konstrukcja autoflagi pozwala na zamocowanie jej na szybie samochodowej, a elastyczny maszt daje możliwość jazdy z flagą nawet z prędkością do 100 km/h.

Data dodania flagi do "Gazety Wyborczej" nie jest przypadkowa - tego dnia na stadionie Legii Warszawa reprezentacja Polski pod wodzą Franciszka Smudy rozegra ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Europy z Andorą.

Nowość - do Kindlowego wydania "Gazety Wyborczej" dołącza poniedziałkowy dodatek Sport.pl!

Uwaga! Podczas Euro - codziennie, zarówno w papierowym jak i Kindlowym wydaniu "Gazety" - wiadomości, komentarze, zdjęcia, tabele z wynikami. Szczegóły znajdziesz tutaj ?

Więcej o: