Euro 2012. Robert Maaskant zachęca kibiców do przyjazdu do Krakowa

Były szkoleniowiec Wisły Kraków namawia Holendrów, by ci w trakcie Euro 2012 odwiedzili stolicę Małopolski. - Przyjazd do Krakowa polecam każdemu - mówi Maaskant.

Więcej o Euro 2012 w Krakowie na krakow.sport.pl

Ostatnio w holenderskich mediach wypowiedział się Stan Valckx. Dyrektor sportowy Wisły Kraków przestrzegł kibiców przed podróżą z Krakowa do Charkowa, gdzie Holendrzy rozegrają wszystkie spotkania fazy grupowej. Ci, którzy zdecydują się na przejazd ze stolicy Małopolski na wschód Ukrainy (Charków leży niedaleko granicy rosyjskiej), zdaniem Holendra, powinni przygotować się na 3-dniową podróż.

Maaskant, były współpracownik Valcksa w Wiśle, przekonuje rodaków, że ci wcale nie muszą wybierać się do Charkowa. Mogą przyjechać do Krakowa (dojazd z Holandii nie będzie problemem) i zostać tu do końca mistrzostw. - Polska może nie ma najlepszej opinii w, ale Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast w Europie. Nie brakuje restauracji, barów i klubów. Jestem przekonany, że każdy, kto przyjedzie do Krakowa będzie się świetnie bawił - zapewnia Maaskant.

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Wiśle tylko na Facebooku Kraków - Sport.pl ?

Euro 2012. Holendrzy rozłożą się na... ręczniku. Pod Wawelem!

W czym najbardziej zasmakują kibice, którzy przyjadą na Euro 2012 do Krakowa?
w zapiekankach z Placu Nowego
17%
431 głosów
w kiełbaskach spod Hali Targowej
12%
310 głosów
w obwarzankach
15%
383 głosów
w papieskich kremówkach
13%
334 głosów
w tanim alkoholu
43%
1098 głosów
Więcej o: