Rosyjskie media: Reprezentacja Anglii podczas Euro 2012 dostanie najwięcej swobody

Według portalu sovsport.ru w angielskim obozie ma panować luźna atmosfera. Piłkarze wraz z partnerkami będą korzystać z luksusów hotelu, a wieczorami spacerować po Krakowie w towarzystwie ukochanych.

Więcej o Euro 2012 w Krakowie na krakow.sport.pl

Rosyjski portal nie bez zdziwienia zauważa, że angielscy zawodnicy zamieszkają w Hotelu Starym położonym w samym centrum miasta, gdzie do późnych godzin nocnych hałasują przechodnie. Dodatkowo, piłkarze nie mogą liczyć na zamknięcie całej ulicy - barierkami ogrodzony zostanie jedynie fragment chodnika przy wejściu do hotelu.

Zdaniem serwisu warunki, w jakich zamieszkają Anglicy przyprawiają o zawrót głowy. I nie chodzi tylko o luksusy, jakie oferuje sam hotel, ale o to, że tuż obok (w Hotelu Pod Różą) zamieszkają partnerki zawodników. Wszystko po to, by piłkarze w każdej wolnej chwili mogli się z nimi spotkać i nie mieli daleko z powrotem. W planach podopieczni Roy'a Hodgsona mają podobno wieczorne spacery po mieście w towarzystwie ukochanych i... ochrony. Według portalu, tak wiele swobody nie dostanie podczas mistrzostw żadna inna reprezentacja. O tym, że piłkarze powinni czuć się podczas mistrzostw swobodnie zadecydował jeszcze Fabio Capello. Hodgson, który przejął kadrę na krótko przed mistrzostwami, nie zmienił decyzji poprzednika.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym mieście na Facebooku Kraków - Sport.pl ?

Angielska prasa wreszcie chwali Kraków przed Euro 2012

Więcej o: