Zrób sobie zdjęcie z pucharem Euro 2012 i... piłkarzami Wisły Kraków oraz Cracovii

W środę od 10 do 20 na placu Szczepańskim wystawiony zostanie Puchar Henri Delaunay'a - trofeum, które otrzymają zwycięzcy Euro 2012. Około godziny 10 przy pucharze pojawią się zawodnicy Cracovii , a o 14 Wisły Kraków.

Więcej o Euro 2012 w Krakowie na krakow.sport.pl

Trofeum przed mistrzostwami podróżuje po Europie. Do tej pory obejrzeli je kibice z Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Łodzi. W środę pucharowi z bliska przyjrzą się krakowianie. Później puchar pojedzie do Katowic, a następnie na Ukrainę.

Wystawieniu pucharu będą towarzyszyły występy artystyczne: pokazy taneczne i akrobatyczne oraz występy cheerleaderek. O 10.15 rozpocznie się turniej piłkarski dla dzieci ze szkół podstawowych.

Wcześniej, o godz. 10, z kibicami spotkają się trzej piłkarze Cracovii: Marcin Budziński, Sebastian Steblecki i Bruno Żołądź. O 14 przy pucharze pojawią się z kolei Cezary Wilk i Sergiej Pareiko, zawodnicy Wisły. Będzie im towarzyszył Maciej Żurawski, ambasador klubu. Zawodnicy obu klubów raczej nie wzniosą pucharu (nie można go dotykać), ale na pewno chętnie zapozują z nim do zdjęcia.

Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl ?

Euro 2012. Duńscy kibice zamieszkają w Krakowie

Więcej o: