Konkurs adidas i Sport.pl: Gwiazdy futbolu na wyciągnięcie ręki

Gorący, czerwcowy wieczór podczas meczu Euro w Polsce. Stadion wypełniony kibicami po brzegi, na boisku najlepsi europejscy piłkarze z Davidem Villą na czele, a tuż przy linii końcowej kto? To możesz być ty, jeśli weźmiesz udział we wspólnym konkursie adidas i Sport.pl.

Ostatnia minuta grupowego meczu Hiszpanów z Chorwacją. Piłkę z autu mocno wrzuca Xavi, a David Villa podbija ją tak sprytnie, że futbolówka mija kompletnie zaskoczonego bramkarza rywali i wpada do siatki. Radość piłkarzy Vicente del Bosque jest ogromna, bo ten gol zapewnia Hiszpanom awans do ćwierćfinału. Cieszy się też młody chłopak przy linii bocznej, bo przecież to od niego wszystko się zaczęło. To on, podając piłkę Xaviemu, rozpoczął akcję, która otworzyła mistrzom Europy drogę do kolejnego tytułu.

Fantazja? Na razie tak, ale czy taki scenariusz nie jest realny? Oczywiście, że tak. Ważne jest jednak coś innego - bez chłopców do podawania piłek nie może się odbyć żaden poważny mecz. Jednak taka rola podczas jednego ze spotkań UEFA EURO 2012 w Polsce to coś absolutnie wyjątkowego. Stanąć obok linii bocznej i podawać piłki gwiazdom nie tylko naszej kadry, ale też takim postaciom jak choćby David Villa, Xavi czy Iker Casillas to przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Taki wieczór będzie się pamiętać do końca życia. To coś zdecydowanie lepszego, niż nawet najdroższe bilety na mecz. Nie da się być bliżej gwiazd.

Wspaniała przygoda nie zaczyna się jednak wraz z pierwszym gwizdkiem, a o wiele, wiele wcześniej. Zanim zwycięzca wspólnego konkursu adidas i Sport.pl stanie tuż przy linii bocznej, przejdzie specjalne szkolenie, a także otrzyma wyjątkowy strój adidas. Sprawa jest poważna, bo podczas tak wielkiej imprezy jak mistrzostwa Europy wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i działać perfekcyjnie. Dlatego właśnie w całą akcję zaangażowany jest adidas, który jest oficjalnym sponsorem UEFA EURO 2012 i oficjalnym partnerem technicznym UEFA EURO 2012.

Jak wygrać tę jedyną w swoim rodzaju nagrodę? To bardzo proste. Przede wszystkim trzeba mieć w czerwcu pomiędzy 14 a 18 lat. Następnie wystarczy dziś wejść na profil adidas Football Polska na Facebooku i odpowiedzieć na jedno pytanie. Jakie? To na razie tajemnica, ale mamy dla was cenną podpowiedź - w eliminacjach do UEFA EURO 2012 David Villa zdobył siedem bramek. Punktualnie o godzinie 20 ruszy specjalna aplikacja konkursowa, więc trzeba być czujnym. Zwyciężą trzy osoby, które najszybciej prawidłowo odpowiedzą na pytanie.

A co ze spóźnialskimi? Choć to ostatnia edycja naszego konkursu, to niewykluczone, że będziemy też mieli dla was w najbliższych dniach małą niespodziankę. Dlatego warto na bieżąco zaglądać do zakładki adidas World na Sport.pl oraz odwiedzać profil adidas Football Polska na Facebooku.

Więcej informacji o konkursie w https://www.sport.pl/euro2012/0,123077.html">zakładce adidas World na Sport.pl ?