Kokoeurospoko.pl od złotówki! I cena idzie w górę!

Internauci nie śpią! Na Allegro można kupić domenę internetową kokoeurospoko.pl i inne nawiązujące do naszego hitu na Euro 2012.

Zespół pieśni i tańca Jarzębina podzielił Polaków - jedni ich utwór uwielbiają, innym słów dezaprobaty brakuje. Nie ma chyba jednak nikogo kto o "Koko Koko" by nie słyszał. A efekt tej popularności już widać - niektórzy próbują na niej zarobić.

Na serwisie aukcyjnym Allegro od złotówki można wylicytować domenę internetową kokoeurospoko.pl - w piątek o godz. 11 kosztowała już 530 zł, a do końca aukcji pozostały jeszcze trzy dni!

W sieci od złotówki można kupić też domeny od jarzębina.com.pl po kokoeurospoko.com. Domena hymneuro2012.pl ma cenę wywoławczą 5 zł.

Internauci próbują też zarobić na innych związanych z Euro 2012 adresach. Ale za domenę goal21012.pl trzeba zapłacić aż 9999 zł (opcja "kup teraz") - właściciel zachwala ją jako "idealną dla portalu sportowego". Za nadający się do prowadzenia sklepu adres euro2012-shop.com.pl właściciel życzy sobie aż 25999 zł!

Więcej o: