Debata pod patronatem Sport.pl: "Po co nam Euro 2012? Odpowiedzialne Mistrzostwa"

Debata "Po co nam Euro 2012? Odpowiedzialne Mistrzostwa" odbędzie się 25 kwietnia w Warszawie. Zaproszeni goście będą zastanawiać się nad kwestią sponsoringu Mistrzostw, wolontariatu, oraz wpływem Euro na życie lokalnych społeczności i na środowisko naturalne. Będziemy dyskutować o pozytywnych aspektach Mistrzostw, jak i o kontrowersjach.

Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie to cykl spotkań poświęconych idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Spotkania realizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w od 2006 roku skierowane są do przedstawicieli świata biznesu, administracji państwowej oraz organizacji pozarządowych. Celem spotkań jest inicjowanie dyskusji publicznej na tematy związane z CSR oraz stworzenie platformy wymiany opinii i doświadczeń między trzema sektorami.

Kolejna debata dotyczyć będzie zbliżających się Mistrzostw Europy, jakie Polska organizuje wspólnie z Ukrainą. 25 kwietnia o godzinie 11 zapraszamy do Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat, na ulicy Nowy Świat 63 w Warszawie. Tezą dyskusji będzie zagadnienie: "Czy Euro 2012 jest pożyteczne dla społeczeństwa?"

Program debaty:

11:00-11:15 - Program odpowiedzialności społecznej UEFA EURO 2012 - Monika Chabior, PL.2012

11:15-11:30 - Euro 2012 - za i przeciw - Forum Odpowiedzialnego Biznesu

11:30-13:30 - Debata oksfordzka "Po co nam Euro 2012? Odpowiedzialne Mistrzostwa " z udziałem zaproszonych gości

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy mailowe na adres: biuro@fob.org.pl.

Więcej informacji na stronie Forum Odpowiedzialnego Biznesu ?