Ostatnie wolne miejsca w turnieju adidas Football Challenge 2012

Miesiąc od startu zapisów do udziału w turnieju adidas Football Challenge 2012 większość dostępnych miejsc zostało już zarezerwowanych. W kilku kategoriach wiekowych przyjmowane są jeszcze ostatnie zgłoszenia. Warto sprawdzić dostępność wolnych miejsc, gdyż nagrody dla zwycięzców są w tym roku wyjątkowe. Na najlepszych czekają bowiem bilety na mecze UEFA EURO 2012™. Zgłoszeń dokonywać można poprzez formularz rejestracyjny umieszczony na stronie www.adidas-fc.pl.

Ostatecznie zamknięta została już rekrutacja na inauguracyjny turniej w Warszawie (21-22.04). Najwięcej wolnych miejsc we wszystkich kategoriach wiekowych pozostało w Gdańsku, gdzie do rozpoczęcia turnieju zostało najwięcej czasu (rozgrywki w dniach 19-20 maja). Na eliminacje we Wrocławiu (28-29.04) oraz w Poznaniu (12-13.05) pozostały pojedyncze wolne miejsca w kilku kategoriach wiekowych.

W turnieju adidas Football Challenge 2012 wystąpią zarówno drużyny klubowe, szkółki piłkarskie jak i zorganizowane drużyny podwórkowe. Rywalizacja toczyć się będzie o miejsca w wielkim finale, który odbędzie się 29-30 maja na obiektach warszawskiej Legii. Nagrodą dla zwycięskich zespołów w czterech kategoriach wiekowych będą bilety na mecze UEFA EURO 2012.

Turniej adidas Football Challenge 2012 to najbardziej prestiżowy młodzieżowy turniej piłkarski w Polsce. Trzeci rok z rzędu odbywa się od pod hasłem: Wejdź do świata profesjonalnej piłki. W tym roku po raz pierwszy organizowany jest we współpracy z innym Oficjalnym Sponsorem UEFA EURO 2012; firmą McDonald's. Dodatkowe informacje na temat turnieju można uzyskać na stronie www.adidas-fc.pl oraz pod numerem telefonu Biura Zawodów: +48 698 248 166.

Więcej o: