Konkurs Sport.pl i adidas - wiemy już kto wygrał koszulki Wisły i Legii!

W hitowym meczu Ekstraklasy broniąca tytułu Wisła Kraków zremisowała u siebie z prowadzącą w tabeli Legią Warszawa. W konkursie zorganizowanym przez adidas i Sport.pl pytaliśmy Was o wytypowanie piłkarzy meczu. Wiemy już kto wygrał koszulki meczowe z autografami młodych gwiazd obu zespołów - Rafała Wolskiego i Cezarego Wilka.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło uważnie obejrzeć mecz i wytypować kto był najlepszym piłkarzem w swojej drużynie. Dostaliśmy od Was mnóstwo odpowiedzi, z których wybraliśmy te zawierające nazwiska odpowiednio - Osmana Chaveza z Wisły i Michała Żewłakowa z Legii.

Ci właśnie piłkarze dostali najwyższe oceny od dziennikarzy Sport.pl, a spośród osób które prawidłowo wskazały te nazwiska wybraliśmy dwie z najbardziej oryginalnym uzasadnieniem. Koszulkę Legii z autografem Rafala Wolskiego wygrał Przemek Zagurda, a koszulkę Wisły z podpisem Cezarego Wilka otrzyma Dariusz Rak.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie. Śledźcie nasz profil na Facebooku, gdzie wkrótce kolejne okazje do wygrania atrakcyjnych nagród!

Identyczny konkurs na swoim profilu na Facebooku przeprowadził adidas Football Polska.

Więcej o futbolu i produktach adidas - znajdziesz na adidas World >>

Więcej o: