Autobusy dla kibiców Euro 2012 na oponach Continental

Podczas UEFA EURO 2012 w Polsce odbędzie się łącznie piętnaście meczy w czterech miastach gospodarzach turnieju. Continental zadbał o bezpieczną podróż zarówno piłkarzy, dostarczając ogumienie Continental do autokarów drużyn narodowych, jak i kibiców, wyposażając autobusy miejskie w specjalne opony Continental HSU 1.

Continental jako oficjalny sponsor UEFA EURO 2012 dostarczy ogumienie dla wszystkich autokarów i samochodów technicznych obsługujących Mistrzostwa. W tym roku koncern poszedł o krok dalej i zadbał również o komfort i bezpieczeństwo kibiców udających się na mecze i wracających ze stadionów. W Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku, między stadionem a centrum miasta, kursować będą darmowe linie ContiBusów marki Mercedes Citaro i Conecto G wyposażonych w ogumienie Continental.

Ze względu na szczególną rangę nadchodzących rozgrywek Continental przygotował specjalny model opony miejskiej HSU 1 EM Edition w rozmiarze 275/70R22.5, z wytłoczonymi w ścianie bocznej emblematami piłeczek oraz żółtym logo Continental. Bieżnik, dzięki wytrzymałej na zużycie mieszance gumowej oraz dodatkowo wzmocnionej ścianie bocznej, charakteryzuje się wyjątkową odpornością na kontakt z krawężnikami.

Długi okres eksploatacji w ruchu miejskim oraz doskonałe właściwości jezdne opona zawdzięcza optymalnemu konturowi, mieszance gumy oraz głębokości bieżnika. Zastosowane przez Continental rozwiązania obniżają poziom hałasu i wibracji zapewniając tym samym, kierowcy i pasażerom, komfortowe warunki podróży.

Więcej informacji można znaleźć na stronie continental.pl ?

Więcej o: