Continental spełnia piłkarskie marzenia dzieci z domów dziecka

Pełne radości i sportowych emocji Mistrzostwa Europy Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej odbędą się 12 i 13 maja na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Nasz kraj będzie reprezentować drużyna stworzona z najlepszych zawodników Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka ?Nadzieja na Euro", rozgrywanych 28 kwietnia w Warszawie. Continental, jako Sponsor Główny rozgrywek, ufunduje dla zwycięskiej drużyny bilety na mecz otwarcia Euro 2012 Polska - Grecja na Stadionie Narodowym.

Trzecia edycja Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka "Nadzieja na Euro" wystartuje 28 kwietnia 2012 r. na stadionie przy ulicy Łabiszyńskiej w Warszawie. Najlepsi zawodnicy utworzą Reprezentację Polski, która zagra w biało-czerwonych barwach na Mistrzostwach Europy Dzieci z Domów Dziecka. Turniej rozegrany zostanie 12 i 13 maja na stadionie warszawskiej Legii i weźmie w nim udział 20 drużyn z całej Europy. Continental wyposaży młodych sportowców w sprzęt sportowy oraz ufunduje nagrody dla zwycięzców turnieju i upominki dla wszystkich uczestników.

Podczas Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy rozegrana zostanie specjalna konkurencja ContiTest, która wyłoni najlepszego strzelca i bramkarza obu imprez. W rywalizacji weźmie udział po dwóch zawodników z każdej startującej w Mistrzostwach drużyny. Napastnicy będą musieli wykazać się celnością trafiając piłką do bramki przez zawieszone na niej opony. Wśród bramkarzy najwyżej premiowana będzie precyzja długich dośrodkowań oraz skuteczność i styl obrony. Również kibice będę mogli sprawdzić swe umiejętności strzeleckie na specjalnie przygotowanej dla nich bramce.

- Angażujemy się nie tylko w największe światowe imprezy, takie jak UEFA EURO 2012, ale wspieramy również lokalne inicjatywy, które pomagają rozwijać pasję do sportu wśród najmłodszych. Chcemy aby emocje, które towarzyszą nam podczas Mistrzostw, stały się również udziałem młodych piłkarzy z domów dziecka - powiedziała Izabela Zalewska, Marketing Manager Continental Opony Polska.

Więcej informacji można znaleźć na stronie continental.pl ?

Copyright © Agora SA