4:0 Legii ze Śląskiem we Wrocławiu sportowym wydarzeniem lutego!

Czytelnicy Warszawa.sport.pl uznali, że wydarzeniem lutego w warszawskim sporcie była wygrana 4:0 Legii ze Śląskiem we Wrocławiu. Drugim najczęściej docenianym wydarzeniem była sportowa inauguracja Stadionu Narodowego, a trzecim - awans siatkarzy AZS Politechniki do półfinału Pucharu Challenge.

Facebook Warszawa Sport.pl. Tam dyskutujemy >

Sportowe wydarzenie lutego czytelnicy Warszawa.sport.pl wybierali przed pięć dni od 1 marca. W sondzie udział wzięło 148 internautów - 26 proc. głosowało na niesamowite zwycięstwo Legii we Wrocławiu z ówczesnym liderem T-Mobile Ekstraklasy, 25 proc. na otwarcie Narodowego. Różnica wyniosła dwa głosy (39:37).

Na trzecim miejscu znaleźli się siatkarze Politechniki, który zebrali 19 proc. głosów za awans do półfinału Pucharu Challenge. 12 proc. internautów zagłosowało też na pierwszego gola napastnika Polonii Edgara Caniego w reprezentacji Albanii, a 10 proc. na dwumecz Legii ze Sportingiem Lizbona w 1/16 Ligi Europejskiej.

Sportowe wydarzenie miesiąca będziemy wybierać regularnie - kolejna sonda na ten temat pojawi się na Warszawa.sport.pl 1 kwietnia. Zupełnie poważnie.

Powiedz znajomym, głosuj sam!

Legia rozgromiła Śląsk we Wrocławiu [GALERIA ZDJĘĆ]

Więcej o: