PPA: Nagraj Kiwkę, wygraj bilet na mecz Euro 2012

Towarzyszący wrocławskiemu Przeglądowi Piosenki Aktorskiej Konkurs Interpretacji Wokalnej Kibica Artysty, czyli w skrócie KIWKA, to szansa dla tych kibiców piłkarskich, którzy obdarzeni są niebanalnym wokalnym talentem i aktorskimi uzdolnieniami. Powinni jak najszybciej je wykorzystać - stawką w tej grze jest bilet na mecz Euro 2012.

Żeby stanąć do tych zawodów, trzeba mieć nie tylko talent, ale również piosenkę - ci uzdolnieni także literacko i muzycznie mogą napisać ją sami, pozostali powinni sięgnąć po stary, znany i sprawdzony repertuar piłkarski. Powinni jednak pamiętać, że utwór ma wspierać naszą narodową reprezentację, a nie jeden z polskich klubów, choćby ten najukochańszy.

Chętni do udziału w Kiwce mogą do 15 marca zamieścić filmy z własnym nagraniami na stronie www.youtube.com i zgłosić je do konkursu za pomocą specjalnego formularza. Od tego dnia będą je oceniać internauci, a organizatorzy umieszczą je na oficjalnym profilu Kiwki na Facebooku. 20 najlepiej ocenionych piosenek zostanie przedstawionych festiwalowemu jury. Decyzja zostanie ogłoszona 30 marca podczas koncertu finałowego 33. PPA.

Formularz zgłoszeniowy na www.teatr-muzyczny.home.pl/33ppa/pl/kiwka