Continental wspiera młodych piłkarzy z domów dziecka

Continental, wiodący producent opon na europejskim rynku, jako sponsor Mistrzostw Polski Domów Dziecka w Piłce Nożnej zapewnił wyposażenie oraz sprzęt sportowy wszystkim uczestnikom rozgrywek, które odbyły się 24-25 września 2011 r. w Warszawie. Również w tym roku Koncern zamierza wspierać dalsze działania na rzecz aktywizacji sportowej wychowanków domów dziecka.

Firma Continental była głównym sponsorem wrześniowych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Domów Dziecka, które odbyły się na boisku KS Drukarz w Parku Skaryszewskim. Udział w zmaganiach wzięło 30 ekip - nie tylko z Polski, ale również zespoły ze Słowacji, Ukrainy, Rosji i Czech.

Continental, jako główny sponsor sportowych zmagań, zagwarantował zawodnikom optymalne warunki do udziału w zabawie. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały kompletne zestawy ubrań sportowych oraz liczne atrakcje, z których młodzi sportowcy mogli korzystać w przerwach miedzy meczami. Firma była również fundatorem nagród dla zwycięzców turnieju oraz upominków dla wszystkich uczestników.

Koncern od lat angażuje się w największe imprezy piłkarskie na świecie. W 2008 r. był oficjalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Austrii i w Szwajcarii oraz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 w Afryce Południowej. Continental, kontynuując tradycję wspierania sportowych zmagań, jest również Oficjalnym Sponsorem UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Wszystko o produktach Continental na oficjalnej stronie >

Więcej o: