Dziś ostatni dzień zgłoszeń do konkursu "Moja Piosenka na Euro"!

Maryla Rodowicz, Feel, Wilki, Norbi, KASA, Lombard, Felicjan Andrzejczak, Wojciech Korda - to tylko nieliczni artyści, którzy zgłosili swoje utwory do konkursu Moja Piosenka na EURO, wyłaniającego piłkarski przebój 2012 roku. Dziś upływa termin przesyłania zgłoszeń.

Jeśli ktoś nagrał utwór z myślą o EURO, ma ostatni dzień, aby zgłosić go do plebiscytu Moja Piosenka na EURO, nad którym Patronat Honorowy objęli Elżbieta Zapendowska i Radosław Majdan. Wystarczy wejść na stronę http://piosenkanaeuro.pli przesłać propozycję.

Ostatnie dni przyniosły ogromną liczbę zgłoszeń. Już teraz w konkursie jest prawie sto utworów. Wśród nich, ten najlepszy, który wybiorą kibice w głosowaniu. Pierwszy etap konkursu wyłoni ścisłą czołówkę. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas marcowej gali finałowej w Warszawie.

Wczoraj do konkursu zgłosiła się m.in. Monika Dryl, wykonawczyni kultowej interpretacji utworu "Futbol", którego oryginalnym wykonawcą jest inna uczestniczka Plebiscytu, Maryla Rodowicz. Kilka dni wcześniej w konkursie pojawił się utwór "Skarb Kibica", do którego słowa napisał dziennikarz i satyryk, Rafał Bryndal.

Zwycięzca konkursu wystąpi podczas koncertu plenerowego przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Cały plebiscyt odbywa się pod hasłem: Na EURO zagrajmy śpiewająco. Organizatorem konkursu jest Euro-Forum.pl.

Utwory można przesłuchać oraz oddawać głosy - na stronie piosenkanaeuro.pl ?

Więcej o: