Euro 2012. Portugalia zapłaci 7x więcej od Hiszpanii za pobyt w Polsce!

Aż 33.174 euro zapłaci Portugalia za każdą dobę spędzoną w ośrodku w Opalenicy podczas Euro 2012. To ponad siedem razy więcej od Hiszpanów, mistrzów świata i Europy, którzy zamieszkają w Gniewinie. Za każdy nocleg zapłacą tam tylko 4.700 euro. Ile zapłaci Polska i pozostałe reprezentacje?

POLECAMY - MEGA GWIAZDY W GDAŃSKU! ONI ZAGRAJĄ NA PGE ARENIE [ZDJĘCIA]

Choć potęgi europejskiego futbolu podczas Euro 2012 zagrają większość swoich meczów na Ukrainie, to przygotowywać się do nich będą w Polsce. Z takiego obrotu sprawy najbardziej cieszą się oczywiście właściciele centrów pobytowych, bo sporo na tym zarobią.

Jak wyliczyła TVP najwięcej zapłacą Portugalczycy, którzy zatrzymają się w luksusowym hotelu Remes Sport & Spa w Opalenicy. Każda doba spędzona w tym ośrodku kosztować ich będzie aż 33 tys. euro!

Na drugim miejscu uplasował się hotel Bristol w Warszawie, gdzie zamieszkają Rosjanie. Grupowi przeciwnicy reprezentacji Polski za każdą dobę spędzoną w tym hotelu zapłacą ponad 30 tys. euro.

Euro 2012. ZOBACZ W JAKICH LUKSUSACH PŁAWIĆ SIĘ BĘDĄ W POLSCE POTĘGI ŚWIATOWEGO FUTBOLU! [galeria zdjęć]

 

Na ostatnim miejscu podium znalazła się... Polska. Jej pobyt w warszawskim hotelu Hyatt wyceniono aż na 24 tys. euro za dobę. Niewiele tańszy od stolicy jest Sopot. Irlandczycy za pobyt w sopockim Sheratonie będą płacić tylko tysiąc euro mniej od Polaków.

Na drugim biegunie znalazła się reprezentacja obrońców tytułu, czyli Hiszpanów. Ci zamieszkają w Gniewinie, niewielkim miasteczku w województwie Pomorskim. Odcięci od zgiełku dużego miasta mistrzowie za każdy nocleg zapłacą zaledwie 4,7 tys. euro. To siedem razy mniej od Portugalczyków!

Z polskich miast najbardziej cieszy się zaś Kraków, gdzie zatrzymają się aż trzy reprezentacje, Anglii, Holandii i Włoch. Ci ostatni zamieszkają w podkrakowskiej Wieliczce i zapłacą niewiele ponad 10 tys. euro za dobę. Trochę więcej płacić będzie pozostała dwójka, odpowiednio 19 tys. i 16 tys. euro. Nie wiadomo zaś, ile pobyt w Polsce zapłacą Grecy, którzy zamieszkają w podwarszawskiej Jachrance, a trenować będą w Legionowie.

Kto ile zapłaci za pobyt w Polsce podczas Euro 2012?

TOP 10 NAJSEKSOWNIEJSZYCH SIATKAREK PLUSLIGI. Która najpiękniejsza? [ZDJĘCIA + SONDAŻ]

 

Jesteś kibicem z Trójmiasta? - dołącz do nas na Fejsie i bądź na bieżąco! ?

Więcej o: