Gigantyczna piłka stanęła pod Pałacem Kultury

W piątek dowiemy się jakie drużyny zmierzą się z Polską podczas Euro 2012. Z tej okazji na pl. Defilad stanęła mini strefa kibica i... gigantyczna piłka.

Przygotowania do piątkowego losowania grup turnieju finałowego Euro 2012 są już na finiszu. Choć samo losowanie odbędzie się w Kijowie, Warszawa również szykuje się na to wydarzenie. Na placu Defilad, gdzie będzie można obejrzeć transmisję z losowania, stoi już wielki namiot. To namiastka strefy kibica: zmieści się tam pierwsze trzy tysiące gości. Kibice, którzy się w hali nie zmieszczą, będą mogli śledzić losowanie na umieszczonych przed nią telebimach.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 15:30. O godzinie 19 na płycie głównej przed Pałacem Kultury odbędzie się prezentacja oficjalnej piłki Euro. Jej ogromna, 6-metrowa makieta stanęła w czwartek wieczorem pod PKiN.

Po losowaniu na scenie zobaczymy koncert zespołów: Me Myself & I, Serge Suszyński-Bourbon, AtmAsfera, Shemoans i Enej a Pałac Kultury zostanie podświetlony na biało-czerwono.

Stadion Narodowy symbolem Warszawy. Koniec budowy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.