Euro 2012. Balotelli w czasie meczu grał na... iPadzie

Reprezentant Włoch Mario Balotelli ostatni mecz eliminacyjny do Euro 2012 z Wyspami Owczymi prawie cały przesiedział na ławce rezerwowych. W tym czasie grał na... iPadzie.

Masz dla nas temat? Propozycję? Zgłoś to na Facebook.com/Sportpl ?

W meczu z Wyspami Owczymi Balotelli pojawił się na boisku dopiero w 86. minucie. Gdy siedział na ławce, niezbyt interesował się przebiegiem spotkania. W tym czasie zajmował się grą na swoim iPadzie.

Niezadowolony z zachowania swojego zawodnika był selekcjoner Cesare Prandelli. Zawodnik ma raczej małe szanse na grę we wtorkowym meczu ze Słowenią.

Sprawę pod dywan próbuje zamieść dyrektor reprezentacji Gigi Riva: - Nie ma co się martwić o Balotelliego. To są małe wybryki, które zdarzają się w każdej drużynie. W meczu Mario wystąpił za krótko, aby pokazać na co go stać, ale na treningach daje z siebie wszystko. Nie róbmy problemów tam gdzie ich nie ma.

Kontrowersyjny Balotelli

Mario Balotelli wzbudza kontrowersje wszędzie gdzie się pojawia. Młody zawodnik ma na swoim koncie pokaźną listę "wybryków". W przeszłości m.in. urządził sobie "polowanie rzutkami" na piłkarzy młodej drużyny Manchesteru City, pobił się na treningu z kolegą z drużyny Jeromem Boatengiem, a po kłótni z jednym z kolegów (jeszcze w Interze) został wyrzucony z treningu przez Jose Mourinho.

Mario Balotelli - tykająca bomba za 30 mln euro

Więcej o: