Euro 2012. Fabio Capello ostrzega Carrolla

Trener reprezentacji Anglii Fabio Capello na zgrupowaniu w Londynie przed meczem z Walią odbył rozmowę wychowawczą z Andy Carrollem. Skrytykował rozrywkowy tryb życia piłkarza. - Jeśli chce być dobrym piłkarzem, musi pić mniej - powiedział Włoch.

We wtorek o godzinie 20:45 Anglicy zagrają na Wembley mecz eliminacyjny do Euro 2012 z Walią. Podczas poniedziałkowego treningu odbył z Andy Carrollem rozmowę w cztery oczy, w której skrytykował niezbyt sportowy styl życia najdroższego angielskiego piłkarza w historii Premier League. 22 letni piłkarz przeszedł z Newcastle do Liverpoolu za 35 milionów funtów.

Odkąd trafił do nowego klubu, nie zachwyca formą. Capello już raz upomniał Carrolla

Obiecujący napastnik reprezentacji Anglii nie wystąpił w sobotnim meczu eliminacyjnym z Bułgarami, chociaż na zgrupowaniu kadry był. Wyspiarze wygrali 3:0 i są coraz bliżej awansu do turnieju finałowego, który odbędzie się w Polsce i na Ukrainie w 2012 roku.

- To był prywatna rozmowa między dwoma osobami, mogę tylko powiedzieć, że dużo zrozumiał - nie chciał zdradzić szczegółów spotkania z Carrollem trener Capello.

- Jest młody i trzeba mu pomóc. To bardzo ważny gracz nie tylko dla nas, ale i dla Liverpoolu. Wygląda na to, że zrozumiał, co powinien robić - dodał angielski szkoleniowiec.

43 mln za Pastore, 34 za Fabregasa - najważniejsze transfery lata (WIDEO) ?

 

Młody piłkarz wielokrotnie wchodził pod wpływem alkoholu w konflikt z prawem. Zdarzało mu się pobić dziewczynę. Wdawał się również w bójki w nocnych klubach.

Depresja i nadwaga - pozaboiskowe problemy Teveza

Więcej o: