Jakub Wawrzyniak o reprezentacji Niemiec: To ścisła światowa czołówka

Po reprezentacji Meksyku kolejnym rywalem kadry Franciszka Smudy będą Niemcy. - To zespół ze ścisłej światowej czołówki - mówi reprezentacyjny obrońca Jakub Wawrzyniak.

POLECAMY - OSTATECZNA DECYZJA! Mecz Polska-Niemcy jednak na PGE Arenie!

Dla biało-czerwonych wtorkowe spotkanie na gdańskiej PGE Arenie będzie okazją do przerwania złej passy spotkań z Niemcami. Jak dotąd Polakom ani razu nie udało się ich pokonać. Zadanie będzie jednak szalenie trudne, zwłaszcza że rywale są w znakomitej formie, co potwierdzili wygranym 6:2 spotkaniem z Austrią. Z klasy rywala doskonale zdaje sobie sprawę Jakub Wawrzyniak: - Są bardzo dobrze zorganizowani, od lat słyną z żelaznej dyscypliny taktycznej - mówi portalowi SportoweFakty.pl obrońca reprezentacji Polski. - Naprawdę trzeba się wznieść na wyżyny. Każdy z nas indywidualnie i jako zespół musi być perfekcyjny we wtorek.

Wawrzyniak docenia sportowe walory przeciwników, jednak nie boi się rywalizacji z piłkarzami Joachima Loewa. - Nie mam zawodnika, na którego bym nie chciał grać. Nie ma również piłkarza, na którego specjalnie chciałbym grać - przyznaje kadrowicz Franciszka Smudy.

Piękne cheerleaderki z Gdynia zatańczą na PGE Arenie na meczu Polski z Niemcami! [GALERIA ZDJĘĆ]

 

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku ?

Więcej o: