Przed meczem Polska - Niemcy. Grzegorz Lato: nie było żadnej walki o hotel

Reprezentacja Niemiec chce zamieszkać w Hotelu Dwór Oliwski w Gdańsku podczas Euro. Nie przetestuje go teraz przy okazji meczu z Polską, bo w hotelu zameldują się ... biało-czerwoni.

POLECAMY - Chcesz pić alkohol na PGE Arenie w trakcie meczu? Zapłacisz 2 tysiące zł!

Mecz Polska - Niemcy rozegrany zostanie we wtorek. Polacy przylatują do Gdańska już w sobotę, Niemcy pojawią się dopiero w poniedziałek. Ich bazą będzie hotel Sheraton w Sopocie. To niespodzianka, bo wszyscy spodziewali się, że Niemcy zamieszkają w Dworze Oliwskim. Hotel wizytowali już trener reprezentacji Joachim Loew i jej dyrektor Oliver Bierhoff i zaocznie wybrali go sobie na bazę na Euro 2012. Teraz mogliby więc go przetestować, tymczasem w Dworze Oliwskim zamieszkają... Polacy. - Mieliśmy ten hotel zarezerwowany na mecz z Francją [miał się odbyć 9 czerwca na PGE Arenie]. Aby nie stracić gigantycznych pieniędzy zmieniliśmy po prostu rezerwację na mecz z Niemcami -.tłumaczy Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN.

- Nie zrobiliśmy na złość Niemcom, nie było żadnej walki o hotel. Niemcy zamieszkają w Sheratonie, a my sprawdzimy w jakich warunkach będą mieszkać na Euro - twierdzi prezes PZPN Grzegorz Lato.

Piękna PGE Arena rozświetlona jupiterami. NIESAMOWITE ZDJĘCIA!

 

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku ?

Więcej o: