3-4 tysiące biletów do kupienia na mecz Polska - Niemcy. Tylko w internecie

W sobotę lub niedzielę ruszy sprzedaż biletów dla osób, które nie są członkami Klubu Kibica Reprezentacji Polski. Do tej pory bilety kupować mogli tylko należący klubu.

POLECAMY - Chcesz pić alkohol na PGE Arenie w trakcie meczu? Zapłacisz 2 tysiące zł!

Obecnie w sprzedaży pozostało niewiele ponad tysiąc wejściówek, a sprzedaż potrwa jeszcze do soboty. Biletów w wolnej sprzedaży będzie jednak nieco więcej, gdyż PZPN dołoży te, których nie udało się rozprowadzić m.in. w wewnętrznej sprzedaży.

- W sumie do kupienia będzie około 3-4 tys. wejściówek - mówi Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN.

Nabyć je będzie można wyłącznie w internecie, gdyż jak informuje związek spółka Lechia-Operator nie wyraziła zgody na ich dystrybucję poprzez system kasowy na gdańskim stadionie. Nie wiadomo jednak kiedy sprzedaż ruszy. Członkowie klubu mogą je kupować poprzez stronę Klubu Kibica do 3 września, teoretycznie więc normalna sprzedaż powinna ruszyć o północy.

- Nie wiem jeszcze o której godzinie uruchomimy dystrybucję dla kibiców z poza klubu. Jak tylko uzyskam taką informację opublikują ją na naszej stronie internetowej - zapewnia Olejkowska.

W sumie w wtorek na PGE Arenie zasiąść będzie mogło ponad 38 tys. kibiców. Dla gości z Niemiec przeznaczono 1,5 tyś. wejściówek. A dwa sektory zostały wyłączone ze sprzedaży jako buforowe.

Zostały także miejsca w puli biznesowej. Są sprzedawane w pakietach po 10 wejściówek za 10 tys. zł. Z informacji jakie udało nam się uzyskać ciągle można jeszcze wynająć za 30 tys. zł dziesięcioosobową lożę.

Piękna PGE Arena rozświetlona jupiterami. NIESAMOWITE ZDJĘCIA!

 

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku ?

Więcej o: