Euro 2012. Nie zostałeś wylosowany? Teraz masz kolejną szansę

Dobra informacja dla wszystkich, którym zabrakło szczęścia w losowaniu biletów na Euro 2012. Teraz upragnioną kartę wstępu będzie można nabyć na specjalnym portalu UEFA. Jak to zrobić?

Polecamy - co w sobotę zobaczą kibice na otwarciu PGE Areny? [GALERIA ZDJĘĆ]

Władze europejskiej federacji piłkarskiej uruchomiły specjalny portal, który będzie pośrednikiem dla chcących odsprzedać bądź odkupić bilety na mecze Euro 2012. Będzie to jedyne autoryzowane przez UEFA źródło, gdzie będzie można nabyć bilety za ich nominalną wartość. Nie warto ulegać pokusie skorzystania z innych form zakupu biletów, gdyż łatwo można paść ofiarą oszustów. Ponadto zakup wejściówki z innego źródła jest naruszeniem regulaminu UEFA i stanowi podstawę do uznania takiej karty wstępu za nieważną. Aby móc odsprzedać lub kupić bilet należy zarejestrować się na portalu biletowym UEFA lub skorzystać z założonego wcześniej konta. Platforma odsprzedaży biletów będzie funkcjonowała do 1 marca 2012 roku. Po tym terminie nie będzie dłużej możliwe odsprzedanie niechcianych kart wstępu.

Inną szansą na zdobycie biletów będzie możliwość kupienia wejściówki z puli zarezerwowanej dla narodowych federacji. Będzie to możliwe po losowaniu turnieju finałowego, które odbędzie się w grudniu 2011 roku oraz po potwierdzeniu terminarza spotkań.

GALERIA: PGE Arena z papierami: tutaj już można grać ? kliknij w miniaturkę, żeby przejść do galerii

Podoba Ci się ten news? - dołącz do nas na facebooku i spraw, żeby spodobał się też Twoim znajomym ?

Więcej o: