Gdańsk szuka wolontariuszy na dzień otwarty PGE Areny

Na 6 sierpnia zaplanowano dzień otwarty na stadionie PGE Arena w Gdańsku. W związku z tym wydarzeniem Urząd Miejski poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia.

POLECAMY - rozświetlona PGE Arena w pełnej krasie [ZDJĘCIA]

Zwiedzający stadion po raz pierwszy zobaczą jak wygląda oddany do użytku obiekt. Aby ich pobyt był bezpieczny potrzebne są osoby, które będą mogły udzielić informacji o stadionie, sposobach dotarcia do niego, parkingach i komunikacji miejskiej. Wolontariusze potrzebni są także do planowanego na 6 września meczu Polska-Niemcy. W związku z tym Urząd Miejski w Gdańsku zaprasza wszystkich chętnych, którzy w ramach wolontariatu pomogą w obsłudze odwiedzających stadion.

Każdy z wolontariuszy biorących udział w dniu otwartym i meczu Polska - Niemcy pozna szczegółowo Stadion PGE Arena, niezależnie od tego, w jakim jego obszarze będzie zaangażowany. Wolontariusze przypisani będą do konkretnych punktów informacyjnych znajdujących się na drogach dojścia do stadionu, na samym obiekcie oraz na przystankach komunikacji miejskiej przy dworcu głównym PKP oraz SKM Politechnika.

Aby zostać wolontariuszem należy być pełnoletnim lub w przypadku dnia otwartego posiadać zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych. Ponadto wymagana jest dyspozycyjność w czasie szkolenia połączonego ze spotkaniem organizacyjnym na dzień otwarty, które odbędzie się 4 sierpnia godz. 17.30 oraz w czasie samego dnia otwartego 6 sierpnia w godz. 9.00-19.00

Wszyscy zainteresowani udziałem w wolontariacie proszeni są o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.gdansk.pl, a następnie przesłanie go na adres: kaczmarek@wolontariat.org.pl. Zgłoszenia należy nadsyłać do 2 sierpnia do godz. 16, a w przypadku meczu Polska - Niemcy do 26.08.2011.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku ?

ZACIEKAWIŁ CIĘ SIĘ TEN NEWS? KLIKNIJ "LUBIĘ TO" PONIŻEJ I SPRAW, ŻEBY ZAPOZNALI SIĘ Z NIM RÓWNIEŻ TWOI ZNAJOMI!

Więcej o: