Pięć minut, w których Polska wstrzymała oddech. "Koszmar", "łączą nas kontuzje"

Grzegorz Krychowiak groźnie upadł na piątkowym treningu reprezentacji Polski. Wyglądało, jakby miał skręconą kostkę. - Nic poważnego się nie stało. Krychowiak trenuje dalej z zespołem - uspokoił z La Baule Michał Szadkowski, wysłannik Sport.pl na Euro 2016. Przed usłyszeniem dobrych informacji w Polsce powiało grozą. Na Twitterze zapanował prawdziwy chaos.
Tweet o Krychowiaku Tweet o Krychowiaku screen

Czy oni mogą już nic nie robić?

Krychowiak ze skręconą kostką.
K..a czy oni mogą juz nic nie robic do Irlandii P? - napisał na Twitterze Mateusz Święcicki.

Tweet o Krychowiaku Tweet o Krychowiaku screen

Koszmar

Krychowiak zagra bez żadnej blokady? To byłby koszmar, gdybyśmy stracili GK i Grosickiego na niedzielę - napisał Grzegorz Wszołek.

Tweet Tweet screen

Zmartwieni kibice

Losem Krychowiaka przejęli się kibice. Krychowiak...mujbosze...czyli Jodłowiec z Mączyńskim...mujbosze... - napisał jeden z nich.

Tweet Tweet screen

Łączy nas kontuzja

Krychowiak znowu coś, Grosik, Wszołek, Rybus, Kuba.. łączy nas kontuzja - pokaźne grono pechowców wyliczył inny.

Krycha Krycha screen

Ostre komentarze

W sieci pojawiało się także mnóstwo komentarzy, w których użytkownicy nie przebierali w słowach. Trudno się dziwić, skoro Krychowiak to jeden z naszych najważniejszych piłkarzy.

Tweet Tweet screen

A może to żart?

Admini portalu Lech Poznań.com zastanawiają się nad tym, czy Krychowiak nie postanowił nas postraszyć. W końcu piłkarz Sevilli to niezły żartowniś. Ale czy straszyłby nas aż tak? Ważne, że wszystko skończyło się szczęśliwie i bez zawałów.

Więcej o: