PRZEGLĄD PRASY. "O Holender!" Prasa ostro skomentowała środowy mecz Polski z Holandią

W środę reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Holendrom 1:2. Prasa ostro skomentowała wyczyn podopiecznych Adama Nawałki. Szczególnie dostało się formacji defensywnej Polaków

''Fakt'' - ''Sprawdzian generalny wypadł bardzo blado''

- Na dziesięć dni przed startem Euro Nawałka ma o czy myśleć. Mecz z Holandią dał mu odpowiedzi na pytania, kto podczas turnieju we Francji może nie podołać. A tych zawodników jest sporo - czytamy w czwartkowym "Fakcie".

''Przegląd Sportowy'' - ''Cenna lekcja futbolu od Holendrów"

- Zbigniew Boniek niedawno powiedział mi przy kawie, "Przydałby się nam zimny prysznic tuż przed turniejem". Panie prezesie: mówisz, masz! Być może po ciężkim obozie w Arłamowie nie ma co wyciągać głębokich wniosków, ale na tle liżącej rany po fatalnych eliminacjach Holandii wyglądaliśmy przeciętnie - napisał Tomasz Włodarczyk w "Przeglądzie Sportowym".

''Super expres" - ''O Holender!''

- 10 dni przed inauguracyjnym meczem na Euro 2016 Adam Nawałka ma o czym myśleć. Reprezentacja Polski oblała pierwszy egzamin przed mistrzostwami Europy przegrywając z Holandią 1:2. Można odetchnąć z ulgą, że to to tylko sparing, ale po tym meczu jest więcej pytań niż odpowiedzi... Nasza obrona wypadła fatalnie - pisze "Super express"

"Gazeta Wyborcza" - ''Niepokój przed Euro''

- Panikować zwyczajnie nie wypada, zbyt wiele otrzymaliśmy od reprezentacji sygnałów, by jej ufać - napisał Rafał Stec w ''Gazecie Wyborczej''.

Więcej o: