Polska - Irlandia. Co za mecz, co za emocje! [ZDJĘCIA]

W decydującym meczu o awans do finałów Euro 2016 Polska zmierzyła się z Irlandią. Emocji nie zabrakło! Oto najlepsze zdjęcia z meczu.<br><br>
Polacy cieszą się po golu Grzegorza Krychowiaka (z prawej) W decydującym meczu o awans do finałów Euro 2016 Polska zmierzyła się z Irlandią. Emocji nie zabrakło! Oto najlepsze zdjęcia z meczu.

Polacy cieszą się po golu Grzegorza Krychowiaka (z prawej) KUBA ATYS
Zaczęło się nerwowo i ostro. Glenn Whelan fauluje Roberta Lewandowskiego Zaczęło się nerwowo i ostro. Glenn Whelan fauluje Roberta Lewandowskiego ADAM HOLT/REUTERS
Glenn Whelan fauluje Roberta Lewandowskiego Glenn Whelan fauluje Roberta Lewandowskiego CZAREK SOKOLOWSKI/AP
Wynik otworzył w 13. minucie Grzegorz Krychowiak Wynik otworzył w 13. minucie Grzegorz Krychowiak KUBA ATYS
Grzegorz Krychowiak cieszy się po golu Grzegorz Krychowiak cieszy się po golu KACPER PEMPEL/REUTERS
grupy na Euro 2016 grupy na Euro 2016 ADAM HOLT/REUTERS
Polacy cieszyli się z prowadzenia krótko. W 15. minucie goście dostali rzut karny Polacy cieszyli się z prowadzenia krótko. W 15. minucie goście dostali rzut karny ADAM HOLT/REUTERS
Na nic się zdały protesty Polaków. Turecki sędzia Cuneyt Cakir nie dał się przekonać Na nic się zdały protesty Polaków. Turecki sędzia Cuneyt Cakir nie dał się przekonać ADAM HOLT/REUTERS
Polacy złapali się za głowy, a rzut karny wykorzystał Jonathan Walters Polacy złapali się za głowy, a rzut karny wykorzystał Jonathan Walters ADAM HOLT/REUTERS
Jonathan Walters cieszy się po rzucie karnym Jonathan Walters cieszy się po rzucie karnym KACPER PEMPEL/REUTERS
Irlandczycy cieszą się z wyrównania Irlandczycy cieszą się z wyrównania KACPER PEMPEL/REUTERS
Polacy mają jednak w składzie Roberta Lewandowskiego, który uderzeniem głową podwyższył na 2:1! Polacy mają jednak w składzie Roberta Lewandowskiego, który uderzeniem głową podwyższył na 2:1! KUBA ATYS
Reprezentacja Polski na Euro 2016 Reprezentacja Polski na Euro 2016 FOT. KUBA ATYS
Załamani Irlandczycy po golu Roberta Lewandowskiego Załamani Irlandczycy po golu Roberta Lewandowskiego ADAM HOLT/REUTERS