3. Albania 11 pkt

4. Serbia 4 pkt

5. Armenia 2 pkt.

• 90. min. + 2

GOOOL! Albańczycy bronili się dzielnie przez 90 minut. Jednak w doliczonym czasie gry, Serbowie zdobywają dwie bramki. Gole zdobyli: Aleksandar Kolarov i Adem Ljajic. Gospodarze stracili punkty, ale wciąż mogą marzyć o wyjeździe na Euro bo Duńczycy przegrali z Portugalią.

COŚ NIESAMOWITEGO! GOL DLA POLSKI! A KTO? ROBERT LEWANDOWSKI!!! Kapitan reprezentacji Polski ratuje swój zespół w ostatniej akcji meczu.

• 85. min.

GOL! Gospodarze zdołali wyrównać. Rumunia jest w tej chwili wiceliderem grupy F. Autorem trafienia jest Ovidiu Stefan Hoban.

• 85. min.

Rzut wolny dla gospodarzy. Cristiano Ronaldo! i.. Schmeichel rozpocznie grę od własnej bramki. Ronaldo razi dziś nieskutecznością...

• 70. min.

ZŁE WIEŚCI DLA POLAKÓW... IRLANDIA STRZELIŁA GOLA! Shane Long pokonał Manuela Nuera.

Tabela Grupy D, aktualnie wygląda tak:

1. Niemcy 19 pkt

2. Irlandia 18 pkt

3. Polska 17 pkt

4. Szkocja 14 pkt

• 67. min.

Co się nie udało parę minut wcześniej, udało się teraz. Joao Moutinho pomimo asysty dwóch przeciwników, okiwał ich i popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu. Awans na Euro jest już na wyciągnięcie ręki.

• 65. min.

GOL! Finlandia prowadzi z Rumunią. Autorem trafienia dla gości był Joel Pohjanpalo. Tabela w grupie robi się coraz ciekawsza, ale Finowie wciąż tracą punkty do Rumunów.

• 62. min.

Cristiano Ronaldo! Piłkarz Realu Madryt huknął na bramkę rywali, Schmeichel "wypluwa" piłkę, ta trafia pod nogi Thiago. Piłkarz Atletico strzela ale fantastycznym refleksem popisał się golkiper Duńczyków. Broni dzisiaj niczym jego ojciec, Peter Schmeichel - legenda Manchesteru United.

• 62. min.

GOOOL DLA SZKOTÓW. Polacy przegrywają.Gola zdobył Steven Fletcher. Zostało 30 minut do końca spotkania. Do boju Biało-czerwoni!!!

• 56. min.

GOL! Josh Magennis zdobył swoją drugą bramkę. Grecy grają dziś tak jak przez całe eliminacje, czyli tragicznie. Wyspy Owcze całkowicie zasłużenie wyprzedzają ich w tabeli grupy F. Irlandia Północna wyrasta zaś na rewelacje eliminacji.

• 54. min.

Dośrodkowanie w pole karne Duńczyków, piłkę (jak zwykle) wybija Kjear. Interwencja stopera Fenerbachce Stambuł była jednak niefortunna bo futbolówka powędrowała pod nogi Cédrica Soares'sa. Portugalczyk uderzył piłkę lewą nogą, ale fatalnie spudłował.

• 49. min.

GOOOL! Josh Magennis strzelił gola! Grecja na kolanach. Reprezentacja Irlandii Północnej może już szukać noclegu we Francji.

• 45. min.

Remisowy rezultat również w Dublinie. Irlandczycy dzielnie bronią się przed mistrzami świata.

Posiadanie piłki: 76 procent Niemcy ; 24 procent Irlandia.

Obie drużyny przeprowadziły po jednej zmianie. Bramkarz gospodarzy Shay Given i napastnik przyjezdnych, Mario Goetze, opuścili boisko. Na razie nie wiadomo jak poważne są kontuzje obu zawodników.

• 45. min.

Tymczasem w Glasgow. Smutne wieści dla sympatyków Biało-czerwonych. Matt Ritchie popisał się fantastycznym uderzeniem zza pola karnego. Łukasz Fabiański był bez szans.

• 44. min.

Kolejna żółta kartka w drużynie gości. Za faul taktyczny, ukarany został pomocnik Tottenhamu Christian Eriksen. Chwilę później, Jo?o Moutinho posyła prostopadłą piłkę w pola karne Duńczyków, ale Cristiano Ronaldo nie opanował futbolówki. CR7 jest dziś kompletnie niewidoczny.

• 36. min.

Fábio Coentrao dośrodkowuje w pole karne Skandynawów, piłka odbija się rykoszetem od duńskiego obrońcy i zmieniał tor lotu, ale "przytomną" interwencją popisał się Kasper Schmeichel. Tata byłby dumny.

• 26. min.

Zapowiadało się na groźną kontrę Portugalczyków, ale Pierre-Emil Hoejbjerg zatrzymuje rywala faulem taktycznym. Arbiter pokazał żółty kartonik byłemu piłkarzowi Bayernu Monachium.

• 25. min.

W odpowiedzi na dobre interwencje defensorów duńskich popisał się stoper Portugalczyków. Podopieczni Martina Olsena rozegrali bardzo ładną zespołową akcję, ale za nim Christian Eriksen zdążył strzelić na bramkę rywali to zablokował go doświadczony Ricardo Carvalho.

• 17. min.

Gospodarze przejęli inicjatywę. Portugalczycy wywalczyli rzut rożny, ale każde zagrożenie podopiecznych Fernando Santosa jest oddalane. Simon Kjaer wybija każda piłkę dośrodkowywaną w pole karne Duńczyków.

• 3. min.

TYMCZASEM W GLASGOW - POLSKA JUŻ PROWADZI! ROBERT LEWANDOWSKI! Piękna asysta Arkadiusza Milika i pewne wykończenie Lewego.

Chyba już nikt mu nie zabierze korony króla strzelców!